Catering

Catering

roślinny

Restauracja wegetariańska w Trójmieście

oferta cateringowa

Zgodnie z naszą filozofią i marzeniami, chcemy szerzyć wiedzę na temat racjonalnego odżywiania i zachęcać do odkrywania zdrowych i przepysznych zakamarków kuchni roślinnej. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto odkryje magię specjałów przygotowywanych przez naszych kucharzy, będzie chciał więcej – nawet najbardziej zagorzały przeciwnik warzyw!

Dlatego też Soul Fresh – wyjątkowa restauracja wegetariańska w Trójmieście – dostarczy nadzwyczajny catering na twoje warsztaty, bankiet, konferencję czy inne organizowane przez ciebie wydarzenie. Mamy w tym niemałe doświadczenie i wiemy, jakie zaskoczenie i poruszenie potrafi wywołać przygotowane przez nas niebanalne menu. To doskonała propozycja dla wszystkich – zarówno tych z was, którzy z kuchnią roślinną są za pan brat, jak i waszych znajomych czy współpracowników, którzy nie interesują się tematami zdrowego odżywiania na co dzień, ale lubią „dobrze zjeść”. Jeśli nie wierzą, że kuchnią roślinną można najeść się do syta – przekonamy ich, że jest inaczej.

Soul Fresh zapewnia catering w pełni zbilansowany pod względem wartości odżywczych i bezpieczny dla alergików – jako jedna z nielicznych, restauracja wegetariańska w Trójmieście Soul Fresh przygotowuje dania bez mięsa, nabiału, cukru*, glutenu** oraz orzechów arachidowych. Każde menu, które przygotowujemy, skrupulatnie konsultujemy z klientem. Potrzebujesz pożywnego finger food na imprezę integracyjną dla nowych pracowników? A może pełnego wyżywienia podczas 3-dniowego szkolenia? Skontaktuj się z nami – zapewniamy zarówno jedzenie, jak i napoje oraz naszą niezawodną, wysokiej klasy obsługę.

*dania Soul Fresh nie zawierają białego cukru, jedynie cukry naturalnie występujące w warzywach i owocach oraz ksylitol i syrop z agawy
**dania nie zawierają mąki pszennej, ale są przygotowywane w przestrzeni, w której jest ona używana.

Podsumujmy – catering w Soul Fresh to:

  • gwarancja zdrowych, zbilansowanych pod względem wartości odżywczych posiłków roślinnych niezawierających alergenów, przygotowywanych z najświeższych surowców;
  • elastyczność – dla każdego klienta przygotowujemy unikalne menu dostosowane do jego potrzeb (jedzenie+napoje);
  • pełna obsługa najwyższej klasy;
  • obsługa imprez nawet do 500 osób;
  • możliwość organizacji roślinnego/wegańskiego wesela – tutaj przeczytasz więcej.

Restauracja wegetariańska w Trójmieście Soul Fresh chce być obecna także na co dzień w waszych domach i miejscach pracy. Z tego powodu pracujemy nad wyjątkowym cateringiem żywieniowym, który zmieni wasze myślenie o kuchni roślinnej lub zapewni wam doskonale zbilansowane posiłki, jeśli już korzystacie z jej dobrodziejstw. Więcej informacji wkrótce!

 

restauracja wegetariańska w Trójmieście - Soul Fresh, catering

restauracja wegetariańska w Trójmieście - Soul Fresh, catering

 

 

 

 

 

This post is also available in: angielski