O Nas

O Nas

Soul Fresh - O Nas

restauracja wegetariańska w Gdyni

Soul Fresh to restauracja wegetariańska w Gdyni, która jest czymś znacznie więcej niż zwykłym punktem gastronomicznym. Miejsce to zrodziło się z naszej pasji do wspólnego gotowania, a także organizowania przyjęć, podczas których wszyscy goście wspólnie gotowali. Pomysł na biznes zrodził się więc naturalnie, w wyniku chęci podzielenia się naszą pasją z większym gronem ludzi. Postanowiliśmy wspólnie połączyć siły – Krzysztof ma 10 letnie doświadczenie we współpracy z wieloma restauracji jako manager. Natomiast Ewa posiada merytoryczną wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia oraz doświadczenie w pracy z pacjentami jako fizjoterapeuta. Wspólnym wnioskiem, wynikającym zarówno z pracy jak i obserwacji otaczającej nas rzeczywistości i panujących trendów, było zauważenie, że zmiana stylu życia na zdrowszy wymaga dużego nakładu energii, chęci zmiany oraz bardzo  wielu zintegrowanych działań. Nie wystarczy zmienić jednego aspektu życia, aby stać się zdrowszym, jest to w rzeczywistości dosyć skomplikowany proces. Niestety, wiele osób, które podejmuje decyzję o takiej zmianie nie zdaje sobie sprawy ilu zmian trzeba dokonać i przez to w procesie się zniechęcają.

Co dalej?

 

Postanowiliśmy więc, że wprowadzimy na trójmiejski rynek miejsce, w którym wspierać będziemy wybory ku zmianie stylu życia na zdrowszy. W ten sposób narodziła się restauracja wegetariańska w Gdyni Soul Fresh! Jest to wyjątkowe miejsce, która wyraźnie wyróżnia się na tle innych lokali w Trójmieście. Nie jest to wyłącznie restauracja wegetariańska w Gdyni – nasze potrawy nie zawierają mięsa, nabiału, jaj, orzechów arachidowych ani glutenu (dania przygotowane są w przestrzeni w której używa się mąki pszennej) . Menu zmienia się bardzo często, dzięki czemu możecie być pewni, że dania są świeże i przygotowywane na bieżąco.

Soul Fresh jest naszą propozycją dla Gdynian aby wzbogacić swoje codzienne menu. Jest to miejsce idealne dla wegetarian, wegan, osób z alergiami pokarmowymi lub osób stosujących różnego rodzaju diety. Jest to jednak również restauracja stworzona dla osób, które chcą urozmaicić swoją codzienną dietę, wzbogacić ją o świeże, roślinne potrawy, a nie wiedzą od czego zacząć. Zapraszamy do spróbowania naszej wersji kuchni prozdrowotnej!

Soul Fresh restauracja wegetariańska w Gdyni

 

Dlaczego Soul Fresh?

 

Treścią naszego życia jest utrzymanie duszy w stanie czystości i inspiracji. Dzięki codziennej pracy w restauracji codziennie mamy ku temu nieograniczone możliwości. Natomiast spotkania z ludźmi, wspólne gotowanie i przekazywanie swojej wiedzy i filozofii, organizacja przyjęć i koncertów – to są aspekty, dzięki którym zyskujemy świeżość, która również znalazła miejsce w nazwie.

This post is also available in: angielski