Nasza filozofia

Nasza filozofia

Restauracja wegańska w Trójmieście

nasza filozofia

W czasach „fit rewolucji”, które wielu z nas niemal zmuszają do wyrzeczeń i restrykcyjnych diet, my proponujemy rozsądne podejście do zdrowia człowieka. Zdrowia, które – według tradycyjnej definicji – nie wyraża się tylko poprzez doskonałe wyniki badań klinicznych. Bardzo ważnym, często zapominanym w zabieganym świecie aspektem zdrowia jest samopoczucie psychiczne, które – przez ograniczenia związane z dietą – u wielu z nas nie jest w najlepszym stanie. Zapominamy o tym, że odżywienia potrzebuje nie tylko nasze ciało, ale przede wszystkim dusza.

Soul Fresh to nie kolejna restauracja wegańska w Trójmieście powielająca schematy. To coś znacznie więcej – tworzymy miejsce wypełnione wyśmienitą, zdrową i bezpieczną kuchnią, przyjemną muzyką i sztuką.

restauracja wegańska w Trójmieście Soul Fresh

restauracja wegańska w Trójmieście Soul Fresh

restauracja wegańska w Trójmieście Soul Fresh

restauracja wegańska w Trójmieście Soul Fresh

Poznaj bogactwo roślinnej diety!

Słowo „dieta” z biegiem czasu zmienia swoje znaczenie. Mimo coraz wyraźniejszych głosów o traktowaniu diety jako całościowego stylu odżywiania, wciąż część społeczeństwa jest przekonana, że zdrowie oraz prawidłową wagę osiągnie wyłącznie poprzez szkodliwe diety eliminacyjne, całkowitą kontrolę i rezygnację z ulubionych smaków, dziennik dietetyczny i obsesyjne liczenie kalorii. Jesteśmy przekonani, że zdrowy styl życia powinien wyglądać inaczej. Musisz zrezygnować z nabiału i glutenu ze względów zdrowotnych? W Soul Fresh pokażemy ci, że to nie koniec świata. Wręcz przeciwnie: to może być początek wspaniałej przygody dla twoich zmysłów. Kuchnia roślinna daje szerokie spektrum możliwości, nieskończone pole do popisu, wyzwala ogromne pokłady kreatywności.

Jako wyjątkowa restauracja wegańska w Trójmieście chcemy przyczynić się do zmiany błędnego myślenia: poprzez wyłącznie zdrowe, ale zróżnicowane menu przygotowywane przez dietetyków oraz kojące duszę otoczenie – muzykę i sztukę. Chcemy promować zdrowie we wszystkich obszarach waszego życia – jesteśmy przekonani, że to efektywny sposób na zmianę nawyków żywieniowych społeczeństwa.

Podkreślamy nasze najważniejsze założenie – Soul Fresh to nie tylko restauracja wegańska w Trójmieście. To dobra muzyka na żywo, spotkania z pasjonującymi ludźmi, organizacja przyjęć. Chcemy, aby kuchnia roślina towarzyszyła wam podczas różnych dziedzin życia. Pokochałeś kuchnię roślinną i chciałbyś podzielić się tymi wyjątkowymi smakami i swoją pasją z innymi? Chętnie zorganizujemy dla was warsztaty a nawet duży bankiet. Zajmujemy się także kompleksową obsługą cateringową imprez. Do Soul Fresh zapraszamy także wszystkie pary zainteresowane wegańskimi weselami.

Nasze menu jest odpowiednie dla diety wegańskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej, dla niektórych odmian diet raw oraz dla diet przeciwgrzybiczych. Jest również bardzo odpowiednie dla wielu diet mięsnych jako wzbogacenie codziennego menu.

This post is also available in: angielski